Zwroty i reklamacje

 

REKLAMACJA TOWARU


W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Wypełnij formularz i dołącz go do przesyłki.

2. Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz potwierdzeniem zakupu (paragon).

3. Reklamowany produkt należy wysłać na adres:


F.H. Angela, Danuta Wieczorek

ul. Mrówcza 19C

91-512 Łodź

 

4. Na Sprzedawcy spoczywa obowiązek rozpatrzenia reklamacji w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. 

5. Jeżeli reklamacja dotycząca wady produktu została uznana, obowiązek zwrotu kosztów przesyłki spoczywa na Sprzedającym. W przypadku reklamacji odrzuconej koszty te pokrywa Kupujący. 

 

ZWROT TOWARU


Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij formularz i wyślij go drogą elektroniczną lub na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami: 


F.H. Angela, Danuta Wieczorek

ul. Mrówcza 19C

91-512 Łodź

 

1. Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon.

2. Prosimy o staranne zabezpieczenie i zapakowanie przesyłki. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonalności.

3. W przypadku wybrania przez Konsumenta sposobu dostarczenia produktu inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

4. Pamiętaj, że nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem lub paczkomatami. Koszt odesłania zwracanego towaru ponosi Kupujący. Po przyjęciu przesyłki otrzymasz od nas wiadomość e-mail z powiadomieniem.

5. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem zapłaty otrzymanej od Konsumenta do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez Konsumenta dowodu jej odesłania.

6. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu przelewu bankowego.

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl